۰
جمعه ۱۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۹
گلایه مندی مردم «چاهشور» از ضعف زیر ساخت های مخابراتی در این روستا؛

اینترنت «شرق دلگان» از امتحان کرونا سربلند بیرون نیامد/ مسئولان مشکلات مخابراتی را برطرف کنند

نبود و قطعی اینترنت در ایام امتحانات و شرایط سخت کرونایی موجب گلایه مندی اهالی روستای چاهشور شماره یک شهرستان دلگان شده است.
اینترنت «شرق دلگان» از امتحان کرونا سربلند بیرون نیامد/ مسئولان مشکلات مخابراتی را برطرف کنند
به گزارش صدای بلوچ، نبود و ضعف زیر ساخت های مخابراتی و اینترنت در ایام امتحانات و شرایط سخت کرونایی موجب گلایه مندی مردم ، دانش آموزان و دانشجویان روستای چاهشور شماره یک شهرستان دلگان شده است.

عبدالله بامری عضو شورای اسلامی چاهشور شماره یک شهرستان دلگان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: شرایط سخت کرونایی و ماندن در منزل از یک سو و برگزاری آزمون های آنلاین دانش آموزان و دانشجویان از سوی دیگر و نبود اینترنت مشکلات مردم این روستا را دوچندان کرده است.

وی ادامه داد: متاسفانه این معضل زحمات یکساله جویندگان علم و دانش را به شدت تحت تاثیر قرار داده که گلایه مندی علم آموزان و مردم روستا را به همراه داشته است.

بامری افزود: بهمن ماه سال گذشته فنداسیون و اردیبهشت ماه امسال هم دکل ۴۸ متری همراه اول در روستای چاه شور شماره یک نصب شده اما بقیه کارهای آن هنوز انجام نشده است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به برگزاری آنلاین امتحانات دانشجویان و استقرار حوزه امتحانات نهایی پایه دوازدم در روستا و انجام امورات مردم به صورت الکترونیکی در این شرایط کرونایی از مسئولان مخابرات استان و ایرانشهر رفع مشکلات مخابراتی و اینترنتی این روستا را تقاضا داریم.

در هر حال انتظار می رود که مسئولان مخابرات شهرستان ایرانشهر که مخابرات دلگان هم زیر مجموعه آن است، نسبت به رفع این معضل در روستای چاه شور اقدام کنند.

روستای چاه شور در ۵۵ کیلومتری شرق شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان استان سیستان و بلوچستان قرار دارد.

انتهای پیام
کد مطلب: 1337
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما