۰
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۶
رئیس اداره بهزیستی ایرانشهر:

۱۲ سری جهیزیه در ایرانشهر توزیع شد

ابراهیم نرماشیری گفت: ۱۲ سری جهیزیه به ارزش ۱۲۰میلیون ریال به مناسبت سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه (س) به نوعروسان این شهرستان اهدا شد.
۱۲ سری جهیزیه در ایرانشهر توزیع شد
به گزارش صدای بلوچ، ابراهیم نرماشیری، رئیس اداره بهزیستی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در راستا سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت فاطمه(س) ۱۲ سری جهیزیه بین فرزندان مددجویان تحت پوشش این ارگان در این شهرستان توزیع شد.

وی ارزش هر سری جهیزیه را ۱۲۰میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این جهیزیه‌ها شامل یک دستگاه یخچال، اجاق گاز، جارو برقی، یک سرویس قاشق و چنگال، یک تخته پتو و یک تخته فرش ۶ متری و یک سرویس ظروف چینی و ماشین لباسشویی بوده است.

رئیس اداره بهزیستی ایرانشهر اضافه کرد: اهدا این سری جهیزیه ها به فرزندان مددجوی تحت پوشش این ارگان با حضور فرمانده هان و پرسنل قرارگاه نیروی زمینی سپاه قدس این شهرستان انجام شد.

وی با بیان این که ازدواج؛ سنتی الهی، آسمانی و ارزشمند بوده که مایه آرامش و اطمینان فرد، تحکیم بنیان خانواده، ثبات و امنیت اجتماع می‌شود، تصریح کرد: باید همه مسوولان و متولیان زمینه ازدواج آسان و به هنگام جوانان را فراهم کنند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 1455
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما