۰
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۰
مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان دلگان:

نماز عید قربان با رعایت نکات بهداشتی در شهرستان دلگان برگزار می شود

یوسف بامری گفت: نماز عید سعید قربان از ساعت ۷ صبح با رعایت نکات بهداشتی و همچنین فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان دلگان برگزار می شود.
نماز عید قربان با رعایت نکات بهداشتی در شهرستان دلگان برگزار می شود
یوسف بامری در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: نماز عید سعید قربان در دلگان، از ساعت ۷ صبح به امامت حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری امام جمعه این شهرستان اقامه خواهد شد.

مسئول ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان دلگان با اشاره به اینکه نماز عید با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می شود، افزود: استفاده از ماسک و دستکش، به همراه داشتن زیرانداز، سجاده و مهر شخصی در برگزاری نماز عید سعید قربان، الزامی است.

وی با بیان اینکه این هفته نماز جمعه برگزار نخواهد شد، تصریح کرد: همچنین نماز عید سعید قربان در دهستان هودیان بخش مرکزی و شهر چگردک بخش جلگه چاه هاشم شهرستان اقامه خواهد شد.

موسی بامری مسئول روابط عمومی ستاد نماز جمعه بخش جلگه شهرستان دلگان در این خصوص به خبرنگار ما گفت: نماز عید سعید قربان از ساعت ۷ صبح در جوار مزار شهدای گمنام شهر چگردک اقامه خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: رعایت فاصله گذاری اجتماعی و همچنین اجتناب و پرهیز از دست دادن و معانقه از جمله نکات ضروری و مهمی است که نمازگزاران باید به آن توجه کنند.

گفتنی است نماز عید سعید قربان از ساعت ۷ صبح در عیدگاه های اهل سنت شهر گلمورتی(مولوی فضل اللهی)، چگردک و دهستان اسفند (مولوی بلال مقدسیان ) شهرستان دلگان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
کد مطلب: 1487
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما