۰
شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۱
یک کارشناس مسائل سیاسی:

برطرف کردن مشکلات یادگار دولت های یازدهم و دوازدهم نیازمند کار جهادی است/ تلاش رییس جمهور کنونی برای رفع گرفتاری مردم

رضا خادمی گفت: برطرف کردن مشکلات یادگار دولت های یازدهم و دوازدهم نیازمند مدیریت و کار جهادی است.
برطرف کردن مشکلات یادگار دولت های یازدهم و دوازدهم نیازمند کار جهادی است/ تلاش رییس جمهور کنونی برای رفع گرفتاری مردم
رضا خادمی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به صد روز فعالیت دولت سیزدهم، بیان کرد: این دولت با توجه به اینکه عنوان مردمی رو برگزیده است از همان ابتدا در مسیر همراهی با مردم گام برداشته است.

وی ادامه داد: حضور بدون تشریفات در استان ها و‌ پرهیز از هرگونه تجملات و استفاده از توان مردمی، مهمترین ویژگی دولت آیت الله رئیسی است که باید به آن اشاره کرد.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: دولت سیزدهم و در رأس آن رئیس جمهور با کار بی وقفه و حتی جمعه های بدون تعطیلی نشان داد که تمام سعی و تلاشش برای برطرف کردن مشکلات مردم است.

خادمی اضافه کرد: هر چند برطرف کردن و رفع انبوه مشکلات یادگار مانده از دولت های گذشته و به ویژه دولت یازدهم و سیزدهم ، نیازمند کار جهادی و انقلابی است.

وی بیان کرد: همچنین در انتخاب وزرا از گزینه های متخصص، جوان و کاربلد از همان وزارت مربوطه انتخاب شده اند که این امر خود نشان از عزم رئیس این دولت برای برطرف نمودن انبوه مشکلات مردم است.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: از طرف دیگر هم مردم و کارشناسان امور نیازمند است تا برای رفع این انبوه مشکلات یادگار دولت های یازدهم و دوازدهم با این دولت کنونی همکاری کنند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 1725
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما