۰
دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان:

امدادرسانی بسیجیان به سیل زده ها در ساعات اولیه وقوع سیل/ کمک پاسداران به مسافران در راه مانده

فداحسین سرگلزایی گفت: امدادرسانی بسیجیان به سیل زده ها در همان ساعات اولیه وقوع سیل، آغاز شده است.
امدادرسانی بسیجیان به سیل زده ها در ساعات اولیه وقوع سیل/ کمک پاسداران به مسافران در راه مانده
فداحسین سرگلزایی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر بارش شدید باران و احتمال وقوع سیلاب، تمامی بسیجیان و پاسداران این شهرستان به حالت آماده باش صد در صد در آمدند.

وی ادامه داد: پس از وقوع سیلاب در شهرستان دلگان، پاسداران و بسیجیان جز اولین گروه هایی بودند که به کمک سیل زدگان این منطقه محروم شتافتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان افزود: با توجه به پیشبینی احتمال وقوع سیلاب و مسدود شدن مسیرهای مواصلاتی، به همه پایگا های مقاومت در روستاها ابلاغ شده بود تا نسبت به امداد و کمک به سیل زده های حوزه سرزمینی خود اقدام کنند.

سرگلزایی عنوان کرد: در همان ابتدای وقوع سیلاب پاسداران سپاه این شهرستان با همکاری شهردار گلمورتی نسبت به بازگشایی مسیرهای سیل در مرکز این شهر اقدام کردند و در صورتی که اقدام و امدادرسانی اولیه آنان نمی بود شاهد فاجعه و خسارت گسترده می بودیم.

وی گفت: پس از گرفتاری صدها مسافر پشت رودخانه ها در محور مواصلاتی دلگان به ایرانشهر که به دلیل وقوع سیلاب مسدود شده بود، پاسداران وبسیجیان سپاه این شهرستان به کمک آنان شافتند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان خاطرنشان کرد: پس از فروکش کردن سیلاب در حال ارزیابی برای ارسال کمک ها و بسته های مواد غذایی به مناطق سیل زده شهرستان دلگان هستیم.

انتهای پیام/
کد مطلب: 848
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما