۰
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۰۱
ائمه جمعه شیعه و اهل سنت شهرستان دلگان:

حضور مردم در اولین راهپیماییِ ۲۲ بهمنِ گام دوم انقلاب باشکوه خواهد بود/مردم همواره حامی نظام و پشتیبان آن هستند

مولوی بلال مقدسیان گفت: حضور مردم در اولین راهپیماییِ ۲۲ بهمنِ گام دوم انقلاب باشکوه خواهد بود.
حضور مردم در اولین راهپیماییِ ۲۲ بهمنِ گام دوم انقلاب باشکوه خواهد بود/مردم همواره حامی نظام و پشتیبان آن هستند
مولوی بلال مقدسیان، امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به فرارسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: دشمنان و در صدر آن آمریکا از همان ابتدای پیروزی انقلاب به دنبال نابودی نظام اسلامی بودند اما کمک خداوند متعال و همراهی و حضور باشکوه مردم در همه صحنه ها موجب شکست دشمنان و خنثی شدن نقشه های آنان شده است.

وی بیان کرد: مردم همه ساله با حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی های ۲۲ بهمن به دنیای استکبار اعلام کرده اند که پشتیبان و حامی کشور خود هستند و به بیگانگان اجازه دخالت در امورات داخلی را نمی دهند و قطعا قلم پای متجاوزان به خاک میهن را قطع خواهند کرد.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان با تاکید براینکه شیعه و سنی همانند گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال حضور خواهند داشت، خاطرنشان کرد: حضور مردم در راهپیمایی جواب یاوه گویی دشمنان نظام و انقلاب اسلامی را می دهد.
 
حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک، امام جمعه موقت دلگان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: مردم در چهل و یک سال گذشته همواره حامی نظام اسلامی بوده و همچنان پشتیبان آن هستند.
 
وی گفت: مردم شهرستان دلگان و سیستان و بلوچستان در همه میادین دفاع و پشتیبانی از نظام اسلامی حضوری موثر و فعال داشته اند.

امام جمعه موقت دلگان خاطرنشان کرد: قطعا حضور مردم این منطقه در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بسیار گسترده و مانند گذشته باشکوه خواهد بود.

انتهای پیام/
کد مطلب: 930
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما