۰
پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۱۹
رئیس ستاد انتخابات شهرستان دلگان:

اخذ مجوز برپایی ستاد از فرمانداری ها/ تخلفات انتخاباتی گزارش شود

مجتبی شجاعی گفت: مجوز برپایی ستاد از فرمانداری شهرستان دلگان و یا از طریق فرمانداری حوزه اصلی(ایرانشهر) اخذ شود.
اخذ مجوز برپایی ستاد از فرمانداری ها/ تخلفات انتخاباتی گزارش شود
مجتبی شجاعی در گفتگو با صدای بلوچ با اشاره به آغاز زمان تبلیغات کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: هنوز هیچ‌نامزدی برای مجوز برپایی ستاد در شهرستان دلگان درخواست کتبی ارائه نداده است.

این مسئول اضافه کرد:کاندیداها برای برپایی ستاد انتخاباتی در دلگان باید مستقیم درخواست کتبی به فرمانداری این شهرستان ارائه دهند و یا از طریق حوزه اصلی(فرمانداری ایرانشهر ) به ما اعلام شود.

فرماندار و‌ رییس ستاد انتخابات شهرستان دلگان ادامه داد: مردم گزارش تخلفات کاندیداها و هواداران آنها را به فرمانداری ها گزارش دهند.

وی ادامه داد: كليه دست اندركاران و مجريان انتخابات در شهرستان دلگان همگام با ساير نقاط ميهن اسلامي در تلاشند تا با فراهم ساختن بسترهاي لازم براي حضور و مشاركت حداكثري مردم، زمينه ساز خلق حماسه اي ماندگار در تاريخ ايران عزيز باشند.

این مسئول گفت: اكنون كه پس از مراحل ثبت نام و بررسي صلاحيت در مرحله تبليغات قانوني كانديداهاي تاييد صلاحيت شده قرار داريم ضمن دعوت آحاد مردم به شركت پرشور در اين انتخابات از نامزدهاي محترم هوادران آنها درخواست مي شود با در نظر گرفتن ملاحظات قانوني و شرعي و رعايت اخلاق انتخاباتي در فضايي سالم و با نشاط و به دور از هر گونه بد اخلاقي با استفاده از كليه ظرفيتهاي قانوني به ارائه برنامه ها و ديدگاههاي خود و كانديد مورد نظر پرداخته و از هر گونه تخريب رقبا جداً بپرهيزند تا ان شااله از رهگذر آن آحاد جامعه در فضايي آرام و منطقي و به دور از احساسات بتوانند با انتخابي آگاهانه ، گام ديگري در راه تحققد اهداف عاليه نظام مقدس جمهوري اسلامي برداشته و برگ زرين ديگري بر افتخارات عظيم نظام مقدس جمهوري اسلامي بيفزايند.

گفتنی است تبلیغات انتخاباتی از روز پنج شنبه ۲۴ بهمن ماه ۹۸ آغاز و تا ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رأی گیری ادامه خواهد داشت.

همچنین یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، دوم اسفند ماه سال ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 947
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما