۰
سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴

سیگنال وجود ندارد/ قطعی شبکه های دیجیتال در شهرستان دلگان

شبکه های دیجیتال رادیو تلویزیون از دو روز قبل در شهرستان دلگان قطع شده است.
سیگنال وجود ندارد/ قطعی شبکه های دیجیتال در شهرستان دلگان
به گزارش صدای بلوچ، گیرنده های دیجیتال تلویزیون در مرکز شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان از دو هفته قبل تاکنون با قطعی و اختلال همراه بوده است.

بامری یکی از اهالی شهر گلمورتی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: از دو هفته قبل نصف شبکه های تلویزیونی و رادیویی در مرکز شهرستان دلگان دریافت نمی شود.

وی ادامه داد: اما از دو روز قبل تاکنون شبکه های تلویزیونی در مرکز شهرستان دلگان به صورت کامل قطع شده است و هنوز خبری از برطرف شدن مشکل نیست.

این شهروند عنوان کرد: در دوره ای که به عصر ارتباطات معروف است نباید چنین مشکلات پیش و پاافتاده ای رخ بدهد.

بامری خاطرنشان کرد: از مسئولان شهرستان دلگان و صداوسیمای استان سیستان و بلوچستان تقاضا داریم تا نسبت به رفع این معضل در این منطقه محروم اقدام کنند.

مجتبی شجاعی فرماندار شهرستان دلگان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: علت قطعی شبکه های دیجیتال از کار افتادن دستگاه های خنک کننده اتاق دکل تلویزیونی و برخی از قطعات فنی بوده است.

وی گفت: با همکاری فرمانداری و کارشناسان فنی صدا و سیمای مرکز استان سیستان و بلوچستان  قطعات مربوطه خریداری و نصب خواهند شد و تا پایان وقت اداری امروز مشکل برطرف خواهد شد.

علی ای حال با توجه به گرمای زیاد هوا و نبود مراکز تفریحی در سطح این شهر ، و اینکه شبکه های تلویزیونی تنها دلخوشی و سرگرمی مردم است، مسئولان نسبت به رفع این معضل اقدام کنند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 374
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما