۰
يکشنبه ۹ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۷
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان بیان کرد؛

سران استکبار به دنبال ضربه زدن به اسلام/ خیانت حکام عرب علیه مردم فلسطین/ ضربه به مسلمانان با ایجاد تفرقه

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان گفت: سران استکبار جهانی و در راس آن آمریکا به دنبال ضربه زدن به اسلام هستند.
سران استکبار به دنبال ضربه زدن به اسلام/ خیانت حکام عرب علیه مردم فلسطین/ ضربه به مسلمانان با ایجاد تفرقه
مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به فرارسیدن هفته حقوق بشر آمریکایی، بیان کرد: دشمنان و در راس آن سران استکبار جهانی به دنبال ضربه زدن به اسلام و مسلمانان هستند.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی در چهل سال قبل ، هراس آمریکا و دشمنان از اسلام و مسلمین بیشتر شده است.

وی تصریح کرد: تلاش آنها در دهه های گذشته برای اسلام هراسی و ایران هراسی بسیار بیشتر شده است به نحوی که تمام تلاش و سعی آنها بر این بوده که جهانیان را از اسلام بترسانند.

مولوی مقدسیان ادامه داد: دشمنان برای ضربه زدن به اسلام ترفندهای زیادی را به کار بسته اند که یکی از آنها ایجاد تفرقه و دودستگی بین مسلمانان است.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان بیان کرد: مسلمانان و در راس آن علما و نخبگان باید با هوشیاری مواظب ترفندهای دشمنان باشند تا به وحدت و همبستگی بین ملل اسلامی ضربه ای وارد نشود.

وی در ادامه به نشست منامه بحرین که با محوریت برخی از کشورهای اسلامی برگزار شد، اشاره کرد و افزود: برخی از حکام عرب و اسلامی به دنبال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان اضافه کرد: بزرگترین خیانت به مردم و آرمان فلسطین را همین حکام خیانتکار عرب با انجام چنین کارهای ذلت باری انجام می دهند.

مولوی مقدسیان خاطرنشان کرد: حکام عرب به دلیل اینکه خود سرسپرده غرب هستند به دنبال اجرای سیاست های خائنانه در سرزمین های اسلامی هستند.

انتهای پیام
کد مطلب: 380
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما