۰
پنجشنبه ۲۶ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲
فاجعه مدیریت در ورزش و جوانان؛

ساخت غیراصولی پروژه ای نیمه تمام در "دلگان" حادثه آفرید/ریزش سقف بزرگترین سالن ورزشی بانوان سیستان و بلوچستان بر اثر باد

ساخت و ساز غیر اصولی و ناقص یک سالن ورزشی نیمه تمام در دلگان باعث ریزش سقف آن بر اثر باد شد، اتفاقی که طبق گفته مردم منطقه نشان از ضعف مدیریت متولیان در احداث پروژه های عمرانی است.
ساخت غیراصولی پروژه ای نیمه تمام در "دلگان" حادثه آفرید/ریزش سقف بزرگترین سالن ورزشی بانوان سیستان و بلوچستان بر اثر باد
به گزارش صدای بلوچ به نقل از عصرهامون؛ به گفته منابع محلی، عملیات اجرایی پروژه ورزشی در دست ساخت بانوان دلگان از سال ۹۷ استارت خورد، طرحی که بزرگترین سالن ورزشی حوزه بانوان لقب گرفته و مدت هاست بسیاری چشم انتظار بهره برداری از آن هستند.

اما طی سال هایی که گذشت فقط فونداسیون آن اجرایی شده بود تا این که به تازگی جهت اسکلت گذاری اقدام شد، اما در کمال بی توجهی این کار به صورت غیر اصولی و به جای ابتدا تا انتها، از قسمت وسط سالن صورت گرفت.

سهل انگاری آشکار که باعث شد بر اثر وزش باد، بخشی از سقف سالن ریزش کند، اتفاقی که می توانست فاجعه بیافریند، چرا که تعدادی دانش آموز دختر در زیر آن مشغول بازی های کودکانه شان بودند.

به گفته این منابع، ورق های آهنینی که برای سقف این سالن استفاده شده، به قدری سنگین است که می تواند یک خودرو را پرس کند، اما به میمنت ماه مبارک رمضان، معجزه خدا شامل حال مردم شد که اتفاقی برای این دانش آموزان رخ نداد.
 طبق گفته ها، به دلیل ساخت ناقص این سالن و به جای این که از ابتدا تا انتهای آن جهت اسکلت گذاری اقدام شود و فقط قسمت میانی سالن اسکلت جانمایی شده است، این اتفاق رخ داد.

این در حالی است که طبق اعلام یک منبع آگاه، این سالن ورزشی ۲ میلیارد تومان اعتبار گرفته، با این وجود از سال ۹۷ تاکنون در حد اجرای فونداسیون و به تازگی هم جانمایی اسکلت آن هم به صورت ناقص پیش رفته است.

انتظار جامعه محلی دلگان از مسئولان امر ساخت اصولی پروژه ها و اتمام هر چه سریعتر این سالن ورزشی است تا از حوادث ناگوار جلوگیری شود.
 انتهای پیام/
کد مطلب: 1588
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما