۰
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۷

بسیج در خنثی سازی توطئه ها نقش موثری داشته است/ دشمن از تفکر بسیجی و جهادی هراس دارد

امام جمعه شهر دلگان گفت: دشمن از تفکر بسیجی و جهادی به شدت هراس و دلهره دارد.
بسیج در خنثی سازی توطئه ها نقش موثری داشته است/ دشمن از تفکر بسیجی و جهادی هراس دارد
به گزارش صدای بلوچ، حجت الاسلام والمسلمین عظیم بامری در خطبه های این هفته شهرستان دلگان به سالروز تشکیل بسیج مستضعفین اشاره کرد و گفت: تشکل مردمی بسیج از همان ابتدای تولد توانست با حضور در همه صحنه ها، قابلیت های متعددی رو از خود بروز دهد.

امام جمعه دلگان افزود: در سال های اخیر بسیج از یک سازمان با محوریت نظامی به یک سازمان چند منظوره با توانمندی های بسیار تبدیل شده که ثمره آن برای همه مردم و کشور بوده است.

وی تصریح کرد: بدیهی است ورود به عرصه جدید به معنای غفلت از امکان تهدیدهای نظامی و امنیتی نیست بلکه گویای این مطلب است که بسیج در هنگام نیاز خود را با شرایط جدید بروز نماید.

امام جمعه دلگان گفت: در عصر کنونی بسیج مردم در جریان نهضت تنباکو و مبارزه علیه استکبار به فتوای مرجع عالیقدر و قیام ۱۵ خرداد به رهبری امام خمینی(ره) در مقابل ظلم و ستمی پهلوی و استمرار قیام آن بزرگوار تا سرنگونی پهلوی، همگی ماهیت بسیجی دارد.

حجت الاسلام والمسلمین بامری اضافه کرد:بسیج در نظر امام راحل مولودی جدیدی است که کارشناسان جهانی نمی‌توانند آن را بشناسند، در واقع بسیجی مسئولیت سنگینی بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه بسیج در هر عرصه ای و هر زمانی که کشور و نظام نیاز داشته، ورود پیدا کرده است، ادامه داد: بسیج در خنثی کردن توطئه ها و فتنه ها نقش موثری داشته است.

امام جمعه دلگان خاطرنشان کرد: دشمن از نام و تفکر وحشت و هراس دارد و ایده و تفکر بسیجی به تمام دنیا صادر شده که نمونه آن در کشورهای عراق و سوریه موجب نابودی داعش شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 666
نام شما
آدرس ايميل شما