۰
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰
امام جمعه موقت دلگان:

آمریکا با تحریم درصدد ضربه زدن به نیروی انتظامی است/تلاش بی نتیجه دشمنان برای تخریب وجهه پلیس مردمی کشورمان

حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک گفت:آمریکا با تحریم نیروی انتظامی درصدد ضربه زدن به مردان امنیت کشورمان است.
آمریکا با تحریم درصدد ضربه زدن به نیروی انتظامی است/تلاش بی نتیجه دشمنان برای تخریب وجهه پلیس مردمی کشورمان
حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ، با اشاره به تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا، بیان کرد: آمریکا در این ۴۱ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ، درصدد ضربه زدن به مردم و کشور ما بوده است.

وی افزود: حمایت از گروهک های تروریستی و جدایی طلب، حمایت از رژیم بعثی عراق در طول هشت سال دفاع مقدس، حمله به هواپیمای مسافربری کشور و تحریم از عهده اقدامات آمریکا برای نابودی نظام بوده است.

امام جمعه موقت دلگان عنوان کرد: با یاری و کمک خداوند متعال و صبر و شکیبایی مردم کشورمان این مشکلات عدیده و بیشمار را یکی پس از دیگری پشت سر گذاشته ایم.

حجت الاسلام شیبک افزود: دولت آمریکا در آخرین اقدام نابخردانه و خبیثانه، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی که حافظ امنیت مردم و کشورمان است را تحریم کرده است.

وی با اشاره به اینکه اقدام سران کاخ سفید نشان داد که هدف اصلی آنها ضربه زدن به مردان امنیت است،ادامه داد: این آخرین تلاش آمریکا و کشورهای غربی برای ناامن کردن زندگی مردم کشورمان است.

امام جمعه موقت دلگان تصریح کرد: نیروی انتظامی در این چهل و یک سال پس از پیروزی انقلاب شهدا و جانبازان زیادی را در راه مقابله با قاچاقچیان مواد مخدر ، تقدیم نظام و کشور کرده است.

حجت الاسلام شیبک خاطرنشان کرد: عملکرد نیروی انتظامی جمهوری اسلامی نزد مردم قابل قبول است، و تلاش دشمنان برای تحریم و همچنین تخریب پلیس مردمی آب در هاون کوبیدن و بی نتیجه است‌.

انتهای پیام/
کد مطلب: 1153
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما