۰
يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۴
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان خبر داد:

ثبت اطلاعات 6هزار خودروی جدید برای ورود به سامانه کدینگ کارت سوخت

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان از ثبت اطلاعات 6هزار خودروی جدید در استان برای ورود به سامانه کدینگ کارت سوخت خبر داد.
ثبت اطلاعات 6هزار خودروی جدید برای ورود به سامانه کدینگ کارت سوخت
به گزارش صدای بلوچ، محمد محبی در گفتگو با عصرهامون گفت: با توجه به اینکه در سال 97 روند صدور کارت هوشمند سوخت برای خودروهای بنزین سوز از سوی دستگاه های متولی به کندی صورت گرفت و یا اصلاً انجام نشد، رفع این مشکل از سوی کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان پیگیری و خوشبختانه از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری مراحل صدور کارت سوخت آغاز شد.
 
وی افزود: در این خصوص در استان سیستان وبلوچستان تعداد زیادی مراجعه کردند و بیشترین آنها افرادی بودند که کارت سوخت خودروی شان در قالب طرح کدینگ دچار مشکل شده بود اما با پیگیری های لازم و تایید اطلاعات استخراجی خودرو، کدینگ آنها به صورت متمرکز از سوی سامانه هوشمند مرکز اعمال خواهد شد.
 
وی ادامه داد: از زمان اجرای این طرح تاکنون صاحبان بالغ بر 6هزار خودرو در کلیه شهرستان های استان به تیم های بازرسی و نظارت فرمانداری ها و محل های تعیین شده مراجعه کرده اند که در اسرع وقت کار کدینگ این کارت ها نیز انجام خواهد شد.
 
وی تاکید کرد: برای صاحبان خودروهای جدید در سیستان وبلوچستان که به تازگی خودروی خود را دریافت می کنند نیز کارت سوخت آنها به صورت خودکار کدینگ شده و فعال تحویل آنها می شود و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 358
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما