۰
پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳
فرماندار دلگان:

تمام تمهیدات برای برگزاری انتخاباتی باشکوه فراهم است/ ۴۹ شعبه اخذ رای در دلگان وجود دارد

مجتبی شجاعی گفت: تمام تمهیدات برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در شهرستان دلگان فراهم شده است.
تمام تمهیدات برای برگزاری انتخاباتی باشکوه فراهم است/ ۴۹ شعبه اخذ رای در دلگان وجود دارد
به گزارش صدای بلوچ، نشست هیات اجرایی انتخابات مرحله یازدهم مجلس شورای اسلامی در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

مجتبی شجاعی فرماندار دلگان در این نشست گفت: حدود ۸۰۰ نفر عوامل اجرایی ، نظارت و بازرسی و محافطین شعب، در ۴۹ شعبه اخذ رای ثابت و سیار شهری و روستایی در دو بخش مرکزی و جلگه چاه هاشم کار برگزاری انتخابات دوم اسفند ماه را در شهرستان دلگان بر عهده خواهند داشت.

وی با بیان اینکه تمامی تمهیدات لازم جهت برگزاری انتخاباتی باشکوه در دلگان فراهم گردیده است، افزود: اصل بی طرفی و امانتداری عوامل برگزاری انتخابات و رعایت قانون، خط قرمز هیاتهای اجرایی، بازرسی و نظارت بر انتخابات است.

این مسئول اضافه کرد: کاندیداها و طرفدارانشان، به دیدگاههای مقام معظم رهبری در خصوص بایدها و نباید های انتخاباتی کاندیداها و طرفداران آنها و همچنین اصول اخلاقی ، شرعی و اجتماعی پیش ، حین و پس از انتخابات پایبند باشند.

فرماندار دلگان با تاکید بر اینکه انتخابات در پرتو تبليغاتي به دور از ريخت و پاش و هيجان نابه‌جا زيبا خواهد بود، ادامه داد: اگر با قشر اعظم جامعه هم‌دل و هم‌درد باشيم، هرگز در انتخابات به سمت اسراف‌ نمی رويم.

شجاعی با تاکید بر اینکه تبليغات سالم، يعني حركت در چارچوب تعاليم و اخلاق انقلابی ، اسلامی و اجتماعی، خاطرنشان کرد: بدون تردید تبليغات بدون حاشيه، ملت را به متن انتخابات‌ مي‌كشاند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 970
مرجع : صدای بلوچ
نام شما
آدرس ايميل شما